Strona główna Oferta Akcesoria Systemy aerozolowe do wentylacji płuc System aerozolowy do wentylacji płuc Venti-Scan IV


System aerozolowy do wentylacji płuc Venti-Scan IV

< wróć do Systemy aerozolowe do wentylacji płuc

    System aerozolowy Venti-Scan™ IV wyróżnia się małą przegrodą wewnątrz rozpylacza produkującego optymalną wielkość cząstek, dających wyraźny obraz w krótkim czasie. Dodatkowo zestaw zawiera hydrofobowy filtr HEPA, który absorbuje wilgoć. Jest on idealny dla badań aerozolowych przez to, że powstrzymuje nawilżone powietrze. Wypróbowany, testowany kształt filtru o zwiększonej powierzchni zmniejsza opór oddychania (do prawie zerowego) zachowując wyjątkową skuteczność absorpcji.

    System Venti-Scan™ IV jest zaprojektowany dla wygodniejszej obsługi przy zapewnieniu lepszych obrazów. Po włożeniu zestawu do osłony, automatycznie jest ona umiejscowiona w pozycji gotowej do dalszej pracy. Podłączenie tlenu następuje przez zewnętrzne wejście. Punkt wstrzyknięcia znajduje się dokładnie pod otworem w obudowie. Nowy system zapewnia łatwy sposób demontażu jednorazowego zestawu. Należy odpiąć doprowadzenie tlenu, odwrócić osłonę do dołu i nacisnąć przycisk uwalniający. Metoda ta zmniejsza maksymalnie manipulowanie i ekspozycję.

    System zawiera zestaw jednorazowy dla DTPA Tc-99m. Posiada całkowicie zamknięta osłonę, zapewniającą pełną ochronę. Zestaw jednorazowy Venti-Scan™ IV zawiera wszystkie elementy potrzebne do wykonania badania. Są nimi: komfortowy ustnik o naturalnym kształcie, filtr HEPA, klips do nosa, jednorazowa torebka. W systemie zastosowano prostą przezroczystą rurkę (doskonałą do wygięcia), aby cząsteczki nie blokowały się w żadnych wewnętrznych wypukłościach, w których na ogół się gromadzą. Górna część pojemnika ma osłonięty uchwyt ślizgowy do zamocowania zestawu jednorazowego. Pojemnik posiada uchwyt do stojaka kroplówki zapewniający komfort pacjentowi i technikowi. Procedura wentylacji przebiega łatwo, bez żadnych przerw zapewniając doskonały efekt – obraz wysokiej jakości.


System aerozolowy do wentylacji płuc Venti-Scan™ IV:
177-090 Venti-Scan™ IV (Zawiera pojemnik ochronny z uchwytem do stojaka)
177-091 Jednorazowy zestaw radioaerozolowy dla Venti-Scan™ IV (Zawiera rurę o długości 30.5 cm, rozpylacz cząstek z ustnikiem, filtr HEPA, klips do nosa, jednorazową torebkę)
177-092 Jednorazowy zestaw radioaerozolowy dla Venti-Scan™ IV (Zawiera rurę o długości 61 cm, rozpylacz cząstek z ustnikiem, filtr HEPA, klips do nosa, jednorazową torebkę)


Opcje dodatkowe:
177-075 Dodatkowy zestaw Venti-Pak (przejściowa rura pomocna pacjentowi)