Strona główna Oferta Akcesoria Systemy transportowe System transportowy PET dla jednego pojemnika na pojedynczą dawkę


System transportowy PET dla jednego pojemnika na pojedynczą dawkę

< wróć do Systemy transportowe

    System transportowy PET umożliwia przenoszenie 1 strzykawki o pojemności 3 ml lub 5 ml zawierającej wysokoenergetyczne radionuklidy, np. FDG F-18. Strzykawka może być transportowana z igłą lub bez. Pojemnik zaprojektowano tak, aby zaoszczędzić przestrzeń i zminimalizować wagę. Cały system dla jednego pojemnika waży około 17 kg. Ważną zaletą jest to, że walizka transportowa może być zostawiona na wózku transportowym, a pojemnik na strzykawkę (4 kg) z łatwością z niej wyjęty i umieszczony za osłoną stołową L-Block, w celu przygotowania dawki. Wszystkie osłony stołowe firmy Biodex posiadają sześciokątny uchwyt, który odpowiada kształtem podstawie pojemnika. Ten element pozwala na obsługę pojemnika jedną ręką.
    Pojemnik na pojedynczą dawkę (001-785) jest osłonięty powłokami z poliwęglanu i polipropylenu, co sprawia że jest trwały, prosty w czyszczeniu i kompatybilny z automatycznymi systemami myjącymi. Otwarcie pojemnika następuje przez proste przekręcenie wieka, skracając czas manipulacji.
    System transportowy PET dla jednego pojemnika na pojedynczą dawkę spełnia wymagania w zakresie opakowań DOT II typ A dla transportu do 500 mCi (18.5 GBq) FDG F-18.

    System transportowy PET dla pojemnika na pojedynczą dawkę składa się z: jednego pojemnika na pojedynczą dawkę 001-785, chusteczek pochłaniających, walizki transportowej z osłoną ołowianą

 

SPECYFIKACJA


001-786 System transportowy PET dla jednego pojemnika na pojedynczą dawkę

Wymiary walizki: 29.8 x 29.8 x 31.8 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga: 17.5 kg,