Strona główna Oferta Akcesoria Systemy transportowe System transportowy PET dla trzech pojemników na pojedynczą dawkę


System transportowy PET dla trzech pojemników na pojedynczą dawkę

< wróć do Systemy transportowe

    System transportowy PET umożliwia przenoszenie  3 strzykawek o pojemności 3 ml lub 5 ml zawierającej wysokoenergetyczne radionuklidy, np. FDG F-18. Strzykawki mogą być transportowane z igłą lub bez. Pojemnik zaprojektowano tak, aby zaoszczędzić przestrzeń i zminimalizować wagę. Cały system dla trzech pojemników waży około 43 kg. Ważną zaletą jest to, że walizka transportowa może być zostawiona na wózku transportowym, a pojemnik na strzykawkę (4 kg) z łatwością z niej wyjęty i umieszczony za osłoną stołową L-Block, w celu przygotowania dawki. Wszystkie osłony stołowe firmy Biodex posiadają sześciokątny uchwyt, który odpowiada kształtem podstawie pojemnika. Ten element pozwala na obsługę pojemnika jedną ręką.
    Pojemnik na pojedynczą dawkę (001-785) jest osłonięty powłokami z poliwęglanu i polipropylenu, co sprawia że jest trwały, prosty w czyszczeniu i kompatybilny z automatycznymi systemami myjącymi. Otwarcie pojemnika następuje przez proste przekręcenie wieka, skracając czas manipulacji.

    System transportowy PET dla trzech pojemników na pojedynczą dawkę spełnia wymagania w zakresie opakowań DOT II typ A dla transportu w jednym pojemniku do 235 mCi (8.7 GBq), w drugimdo 160 mCi (5.92 GBq), w trzecimdo 140 mCi (5.18 GBq), łącznie 535 mCi (19.8 GBq) FDG F-18.
    System transportowy PET dla pojemnika na pojedynczą dawkę składa się z: trzech pojemników na pojedynczą dawkę 001-785, chusteczek pochłaniających, walizki transportowej z osłoną ołowianą.

 

SPECYFIKACJA

 

001-739 System transportowy PET dla trzech pojemników na pojedynczą dawkę
Wymiary walizki: 29.8 x 29.8 x 31.8 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga: 17.5 kg, 25.2 kg, 43.1 kg